Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Kurs na koparko ładowarkę, kosmetyczkę, grafika komputerowego i inne
Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu zaprasza do udziału w projekcie „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI”. Projekt realizowany jest w ramach inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych. Projekt skierowany jest do osób młodych w wieku 18-24 lata, niepracujących, nieuczących się i nieszkolących. Głównym celemW dniach 30-31 października 2017 roku młodzież Środowiskowego Hufca Pracy w Toruniu wzięła udział w Ogólnopolskiej Kweście na ekshumacje i identyfikacje zwłok Żołnierzy Wyklętych. Przedsięwzięcie odbyło się w ramach wsparcia Fundacji „Niezłomni” im. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki”, której prezes – Pan Wojciech Łuczak gościł w jednostkach Kujawsko – Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP zachęcając do udziału w akcji.
Wychowanie w duchu patriotycznym jest jednym z priorytetów działań kadry 2-4 ŚHP, dlatego młodzież z dużym zaangażowaniem przystąpiła do kwestowania. Miejscem akcji były toruńskie cmentarze, ale również sale dydaktyczne, gdzie uczestnicy dowiedzieli się więcej na temat bohaterów antykomunistycznego podziemia.
Zebrane środki zostaną przeznaczone na poszukiwanie bezimiennych grobów Żołnierzy Wyklętych – partyzantów oraz cywilnych ofiar komunistycznego terroru z lat 1944-1956 celem ich identyfikacji oraz organizacji uroczystego, godnego pochówku.

publikacja
przez
Chesz pisać? zapoznaj się z


Uczestnicy 2-4 Środowiskowego Hufca Pracy w Toruniu zajęli II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Młodzieży OHP.
Impreza sportowa organizowana przez Kujawsko – Pomorską Wojewódzką Komendę OHP oraz 2-1 Hufiec Pracy w Brodnicy odbyła się 30 października w Zbicznie. W zawodach wzięły udział jednostki organizacyjne WK OHP: Hufce Pracy z Brodnicy, Bydgoszczy, Inowrocławia, Włocławka, Środowiskowy Hufiec Pracy z Torunia oraz Ośrodek Szkolenia i Wychowania z Grudziądza.
Każdą drużynę reprezentowało 8 osób - 4 dziewczęta oraz 4 chłopców. Mecze rozgrywane były do 2 setów, każdy do 25 punktów.
Uczestnicy 2-4 ŚHP zajęli II miejsce przegrywając w finale z reprezentacją Hufca Pracy z Bydgoszczy. Najlepsze drużyny otrzymały puchary, medale i nagrody rzeczowe.
Kolejny sukces sportowy młodzieży toruńskiego hufca w roku szkolnym 2017/2018 jest owocem pracy w ramach organizacji czasu wolnego uczestników.publikacja
przez
Chesz pisać? zapoznaj się z

Kursy w/g NBP na dziś, tj.20-11-2017r.
Euro €: skup 4,1943 PLN | sprzedaż 4,2791 PLN
Funt Brytyjski £: skup 4,6916 PLN | sprzedaż 4,7864 PLN
Dolar USA $: skup 3,5562 PLN | sprzedaż 3,6280 PLN
Czytaj komentarze(17) dla numeru 645690408. 1. ten numer należy do firmy...