Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


W związku z realizacją nowego projektu pod nazwą „Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych”
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizuje konkurs grantowy, o którego środki wnioskować mogą jednostki samorządu terytorialnego, tj. gminy, związki i porozumienia gmin, powiaty oraz związki i porozumienia powiatów.Sezon ślubny uznajemy za rozpoczęty! Przyszli państwo młodzi, jeśli w ostatnich tygodniach mieliście problem z dopełnieniem urzędowych formalności, pamiętajcie, że część z nich możecie załatwić przez internet.
Gdyby ktoś pytał – nie pracujemy nad e-usługą umożliwiająca wzięcie ślubu online. Pracujemy za to nad innymi udogodnieniami dla przyszłych nowożeńców.Cyfrowe rozwiązania PGNiG cieszą się coraz większym zainteresowaniem Klientów.
W maju za pośrednictwem elektronicznego Biura Obsługi Klienta (eBOK) PGNiG Obrót Detaliczny zawarło rekordową liczbę ponad 8,5 tys. umów na sprzedaż gazu. Od 1 czerwca możliwość zawierania online umów na dostawy gazu zyskały również firmy.Czytaj komentarze(2) dla numeru 958159114. 1. ten numer należy do firmy...