Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


O dofinansowania ze środków PFRON do turnusów rehabilitacyjnych, przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych można od 1 stycznia wnioskować elektronicznie za pośrednictwem Systemu Obsługi Wsparcia. Dzięki informatycznej platformie osoby niepełnosprawne mogą składać wnioski bez wychodzenia z domu.Uczniowie niemal czterech tysięcy szkół już się nie martwią, czy nie zgubią lub zniszczą swoją papierową legitymację szkolną. Mają ją w telefonie. Twoje dziecko też może z takiej korzystać.
Ferie to jeden z tych momentów w roku, w którym legitymacja przydaje się częściej niż zwykle. Podróże pociągiem, wizyty w kinie, wypożyczanie sprzętu zimowego. Wszędzie tam trzeba udowodnić, że dziecko jest uczniem, a tym samym przysługuje mu odpowiednia zniżka. Jest na to tylko jeden sposób – okazanie legitymacji szkolnej.Szkoły biorące udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Dziel się Uśmiechem” mają jeszcze szansę na nadesłanie prac i wzięcie udziału w wyjątkowym konkursie!
Jest o co powalczyć! Organizator przygotował nagrody, które pomogą w urozmaiceniu codziennych lekcji. W ramach realizowanego od 2013 roku programu „Dziel się Uśmiechem” uczniowie dowiadują się jak prawidłowo dbać o zdrowie zębów.Czytaj komentarze(18) dla numeru 638420396. 1. ten numer należy do firmy...