Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Zakład Doskonalenia Zawodowego w Toruniu zaprasza do udziału w projekcie „Akademia spawania", w ramach którego oferujemy poradnictwo zawodowe, bezpłatne szkolenia i trzymiesięczne staże.
Dzięki udziałowi w projekcie możesz zdobyć nowe lub zmienić swoje dotychczasowe kwalifikacje zawodowe.
Wszystkim uczestnikom zapewniamy nieodpłatnie wyżywienie (obiad), ubezpieczenie NNW, podręczniki i materiały szkoleniowe, materiały do zajęć praktycznych, badania lekarskie na potrzeby stażu, odzież ochronną oraz pokrycie kosztów egzaminów. W okresie odbywania szkolenia i stażu otrzymywać będziesz stypendium (szkoleniowe w wysokości 8,72 zł brutto za godzinę szkolenia, stażowe w wysokości 997,40 zł brutto miesięcznie). Możesz także starać się o zwrot koszt dojazdu na zajęcia.
Projekt skierowany jest osób w wieku 18-29 lat zamieszkujących powiaty: toruński, miasto Toruń, rypiński, grudziądzki i miasto Grudziądz.
Jeśli jesteś osobą bierną zawodowo, tzn. nie pracujesz i nie jesteś zarejestrowany w urzędzie pracy, to projekt jest dla Ciebie. Dodatkowo, jeśli posiadasz co najwyżej wykształcenie średnie, to nasz projekt stworzony jest idealnie dla Ciebie. Po zakończeniu zajęć i zdaniu egzaminu przed Komisją Spawalniczą otrzymujesz kwalifikacje odpowiadające potrzebom lokalnych rynków pracy. Uczestnicy nie ponoszą żadnych opłat za udział w projekcie.
Zachęcamy do kontaktu z nami.
Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat projektu i zakresu wsparcia.

Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 56 659 80 32 (Toruń), 56 461 14 74 (Grudziądz), 54 280 28 50 (Rypin) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. Żółkiewskiego 37/41, 87-100 Toruń telefon: 56 659 80 32; faks: 56 659 85 35 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.publikacja
przez
Chesz pisać? zapoznaj się z


Czytaj komentarze(4) dla numeru 643235574. 1. ten numer należy do firmy...