Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


CEiPM w Toruniu bardzo intensywnie realizuje program zajęć z młodzieżą.
W dużej mierze w wyniku aktywnie działającej wolontariuszki programu Erasmus+,


włoszki Marty Pilia. W dodatku, wraz z początkiem listopada w ofercie CEiPM pojawiła się kolejna, bardzo interesująca opcja. Do współpracy z CEiPM, w ramach programu „Wolontariat w OHP”, zgłosiła się Anika Jabłońska – studentka pracy socjalnej oraz lingwistyki praktycznej i copywriting na UMK w Toruniu. Realizowany przez nią program wolontariacki daje niebywałą szansę zdobycia cennego doświadczenia w pracy z młodzieżą i rozwoju umiejętności dydaktyczno-wychowawczych.
Zajęcia prowadzone przez wolontariuszy za każdym razem cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony m.in. wychowanków 2-4 ŚHP w Toruniu. W szczególności dlatego, że są to spotkania o interesującej tematyce, najczęściej nawiązującej do zainteresowań wolontariuszy lub dziedzin, w których się specjalizują.
W ramach programu ”Wolontariat w OHP” odbywały się już zajęcia sportowe, rozgrywki futbolu amerykańskiego, warsztaty muzyczne (beatbox), warsztaty fotograficzne i plastyczne. Zajęcia prowadzone przez panią Anikę Jabłońską dotyczą samorozwoju i komunikacji interpersonalnej.
W trakcie ostatniego spotkania uczestnicy mieli okazję wcielić się w wykreowane przez siebie postacie i odegrać krótkie scenki obrazujące bariery pojawiające się w komunikacji międzyludzkiej. Młodzież wykazała się ogromną kreatywnością, a całym zajęciom towarzyszyła bardzo dobra atmosfera.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kursy w/g NBP na dziś, tj.17-09-2019r.
Euro €: skup 4,2820 PLN | sprzedaż 4,3686 PLN
Funt Brytyjski £: skup 4,8373 PLN | sprzedaż 4,9351 PLN
Dolar USA $: skup 3,8885 PLN | sprzedaż 3,9671 PLN
Czytaj komentarze(9) dla numeru 565205566. 1. ten numer należy do firmy...