Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Weź udział w Projekcie z ZUS
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza nauczycieli szkół gimnazjalnych i podstawowych do wzięcia udziału w „Projekcie z ZUS”, do którego można przystąpić w każdej chwili.


„Projekt z ZUS” skierowany jest do młodzieży uczącej się w gimnazjach i szkołach podstawowych. Podczas jednej lekcji uczniowie dowiedzą się, dlaczego warto podlegać ubezpieczeniom społecznym i na jakie świadczenie można liczyć w zamian za opłacenie składek. Zadaniem uczestników projektu jest wykonanie pracy, w której wyjaśnią, dlaczego ubezpieczenia są ważne. Projekt może mieć formę filmu, plakatu, komiksu lub prezentacji multimedialnej. Na najlepsze prace uczniów czekają nagrody rzeczowe.
„Projekt z ZUS” może być prowadzony w każdym czasie (przez cały rok) we wszystkich szkołach, które się do niego zgłoszą. ZUS zapewnia materiały dydaktyczne do przeprowadzenia lekcji o ubezpieczeniach społecznych. Nauczyciele mogą skorzystać ze scenariusza lekcji, prezentacji zawierającej kilkuminutowy film, karty projektu i arkuszy ocen. W każdym oddziale ZUS jest również koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji, który pomoże przeprowadzić lekcje o ubezpieczeniach społecznych.
Nauczycieli zainteresowanych realizacją „Projektu z ZUS” w roku szkolnym 2017/2018 prosimy o nadsyłanie zgłoszeń, w formie elektronicznej do koordynatora ds. komunikacji społecznej i edukacji.
Kontakt do koordynatora ds. komunikacji społecznej i edukacji: · Oddział ZUS w Bydgoszczy – Joanna Karsznia tel. 52 34 18 124 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. · Oddział ZUS w Toruniu - Bożena Wankiewicz tel. 56 610 93 13 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kursy w/g NBP na dziś, tj.16-09-2019r.
Euro €: skup 4,2942 PLN | sprzedaż 4,3810 PLN
Funt Brytyjski £: skup 4,8042 PLN | sprzedaż 4,9012 PLN
Dolar USA $: skup 3,8911 PLN | sprzedaż 3,9697 PLN
Czytaj komentarze(5) dla numeru 889003560. 1. ten numer należy do firmy...