Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Już wkrótce znikną papierowe zwolnienia lekarskie.
Zastąpią je elektroniczne, zwane e-ZLA.


W ramach działań związanych z upowszechnianiem elektronicznych zwolnień lekarskich od 05 lutego startują „Poniedziałki dla lekarzy” – czyli indywidualne konsultacje w zakresie e – ZLA. W każdy poniedziałek zapraszamy wszystkich specjalistów posiadających uprawnienia do wystawiania zwolnień lekarskich na bezpłatne indywidualne konsultacje z pracownikiem ZUS. Pracownik ZUS omówi sposób wystawiania e-ZLA oraz nową metodę podpisywania zwolnień elektronicznych. W trakcie spotkania będzie możliwość założenia profilu PUE i pobrania certyfikatu do podpisywania zwolnień.
Konsultacje odbywać się będą w każdy poniedziałek w godz.15:00-18:00 na wyznaczonych stanowiskach na Sali Obsługi Klientów. Miejsce konsultacji:
Toruń – Mickiewicza 33/39,
Grudziądz – Wybickiego 39,
Włocławek – Płocka 167
Aleksandrów Kuj. –Słowackiego 6a,
Brodnica – Mały Rynek 5,
Lipno- Mickiewicza 43,
Golub-Dobrzyń – 1000-lecia 25,
Rypin – Mławska 12
Dzięki e-ZLA lekarze: zyskają czas - system wypełni znaczną cześć informacji automatycznie, nie będą musieli odwiedzać ZUS-u w celu pobrania bloczków lekarskich oraz w celu oddania wystawionych zwolnień, unikną części błędów, które są weryfikowane podczas wystawiania e -ZLA przez aplikację, nie zapomną o możliwości skierowania pacjenta na rehabilitację leczniczą ZUS - system o tym przypomni podczas wystawiania e-ZLA.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się


Czytaj komentarze(8) dla numeru 673649074. 1. ten numer należy do firmy...