Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Szanowni Państwo,
w imieniu Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Toruń uprzejmie proszę o udostępnienie informacji o nadchodzącym dwudniowym szkoleniu pt. "I Krok do Sukcesu", które odbędzie się w dniach 17-18 marca w Collegium Maius (ul. Fosa Staromiejska 3, Wydział Filologiczny UMK).


Jest to trzecia edycja wydarzenia, na której zaproszeni prelegenci poruszą takie tematy jak np.:
jak inwestować, by zaoszczędzić; w jaki sposób zdobyć serca pracodawców; jak umiejętność wystąpień publicznych pomaga w odnalezieniu się na współczesnym rynku pracy.
Szkolenie jest certyfikowane, dlatego oprócz ciekawych wykładów oraz warsztatów można uzyskać przydatny wpis do CV. Jeżeli 'I Krok do Sukcesu' wydaje się Państwu ciekawą inicjatywą to uprzejmie prosimy o napisanie krótkiego artykułu informującego Państwa czytelników o zaletach, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w organizowanym przez AEGEE-Toruń wydarzeniu.
Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteście Państwo bardzo zajęci, dodaje w załączniku krótki opis wydarzenia oraz niezbędne materiały po to, żeby udostępnienie informacji o tej świetnej inicjatywie nie zabrało Państwu zbyt wiele cennego czasu. I Krok do Sukcesu w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/events/430666997356009/publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się


Czytaj komentarze(13) dla numeru 850386185. 1. ten numer należy do firmy...