Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Jeśli jesteś zainteresowany/a zdobyciem cennego doświadczenia, chciałbyś/chciałąbyś podszkolić swój język i przeżyć wyjątkową przygodę – zgłoś się do nas już dziś i wyjedź na wolontariat europejski do Szwecji!
Wolontariat Europejski skierowany jest dla osób chcących spędzić miesiąc blisko natury, zainteresowanych tematyką gier typu LARP. Projekt skierowany jest do osób z mniejszymi szansami (problemy ekonomiczne lub edukacyjne, szukające swojej drogi w życiu, bezrobotne).


Aby wziąć udział w wolontariacie wystarczy podstawowa znajomość j. angielskiego i duża motywacja!
Kryteria: - wiek: 22-30 lat - zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie na farmie - zwrot kosztów podróży do 275 EUR - kieszonkowe - ubezpieczenie - opieka na miejscu
Jeżeli jesteś zainteresowany/a wyślij do nas CV oraz swój list motywacyjny, w którym opiszesz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w projekcie i dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Organizacja wysyłająca: Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP ul. Poznańska 11/13, 87-100 Toruń Tel. 56 654 70 68publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się


Czytaj komentarze(22) dla numeru 876034011. 1. ten numer należy do firmy...