Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


W dniu 29 maja w siedzibie Środowiskowego Hufca Pracy przy ulicy Poznańskiej 11/13 w Toruniu odbył się „Dzień Otwarty”. Na spotkanie zaproszeni zostali dyrektorzy szkół, przedstawiciele instytucji zajmujących się działaniami na rzecz młodzieży oraz uczniowie z Torunia i okolic.
Na początku spotkania przywitano gości, przedstawiono kadrę hufca oraz zaprezentowano działalność 2-4 ŚHP z naciskiem na ofertę naboru na rok szkolny 2018/2019, możliwości, które daje kształcenie i wychowanie w strukturach OHP oraz sukcesy młodzieży w bieżącym roku szkolnym.


O korzyściach i rozwoju, który nastąpił od momentu podjęcia nauki w toruńskim hufcu opowiedział uczestnik Wojtek Zawół, zachęcając jednocześnie zebraną młodzież do kontynuowania kształcenia połączonego z przygotowaniem zawodowym. Następnie Magdalena Cieślik z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu zaprezentowała działania swojej jednostki. Kolejnym punktem „Dnia Otwartego” było zwiedzanie bazy hufca. Goście zobaczyli świetlice, w których odbywają się zajęcia w ramach organizacji czasu wolnego, siłownię, internat oraz warsztat gastronomiczny.
Na zakończenie zachęcono do aktywności w postaci Zumby prowadzonej przez instruktora oraz zaproszono na drobny poczęstunek. „Dzień otwarty” był doskonałą okazją do promowania działań jednostki wśród instytucji oraz młodzieży chcącej uzupełniać kształcenie ogólne w połączeniu z przygotowaniem zawodowym oraz wszechstronnym rozwojem osobistym. Efektem zorganizowania „Dnia Otwartego” był wzrost świadomości odbiorców związany z działaniami OHP oraz duże zainteresowanie młodzieży kontynuowaniem edukacji w Środowiskowym Hufcu Pracy w Toruniu.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się


Czytaj komentarze(10) dla numeru 799198324. 1. ten numer należy do firmy...