Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Uczestnicy projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” realizowanego przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Toruniu ukończyli warsztaty z kreowania wizerunku.
Cykl spotkań w ramach warsztatów obejmował zajęcia teoretyczne, pogadanki, konsultacje ze stylistą oraz metamorfozę uczestników, która była przeprowadzona w ostatnim dniu zajęć.


Celem warsztatów było uświadomienie uczestnikom projektu, że podczas poszukiwania pracy kreujemy własny wizerunek nie tylko poprzez dokumenty aplikacyjne, ale w szczególności poprzez kontakt z pracodawcą oraz to jak się ubieramy, gdyż wizerunek wpływa na ocenę kompetencji.
Zajęcia miały na celu zwiększenie samooceny uczestników projektu, nauczenie sposobów autoprezentacji oraz dbania o siebie. Poprzez nabycie umiejętności z zasad dress codu oraz sposobów autoprezentacji i wizażu, młodzież nabyła kompetencji w zakresie prezentowania się podczas rozmów o pracę oraz w innych sytuacjach strategicznych dla własnego rozwoju zawodowego.
Projekt „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” realizowany jest w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kursy w/g NBP na dziś, tj.12-11-2019r.
Euro €: skup 4,2186 PLN | sprzedaż 4,3038 PLN
Funt Brytyjski £: skup 4,9037 PLN | sprzedaż 5,0027 PLN
Dolar USA $: skup 3,8254 PLN | sprzedaż 3,9026 PLN
Czytaj komentarze(9) dla numeru 765108017. 1. ten numer należy do firmy...