Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Toruniu w dniu 7 grudnia 2018 r. zorganizowało Targi Edukacji i Pracy,
które odbyły się w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Toruniu.


Targi skierowane były do osób młodych, uczących się oraz tych, którzy poszukują pracy i pragną zdobywać doświadczenie zawodowe. W trakcie ich trwania przedstawiona została szeroka oferta pracy stałej jaki i krótkoterminowej, w kraju i za granicą. Wśród wystawców, oprócz Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Toruniu, znaleźli się również przedstawiciele toruńskich szkół i uczelni, agencji zatrudnienia, pracodawcy oraz lokalne instytucje rynku pracy.
W trakcie targów odbyły się m.in. warsztaty kulinarne prowadzone przez kucharza Marcina Kosińskiego, warsztaty z kreatywności przygotowane przez firmę CTDP. Ponadto, można było skorzystać z indywidualnych porad z doradcami zawodowymi Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Toruniu, darmowych porad z zakresu prawa pracy oraz wziąć udział w prelekcji dotyczącej wyboru kierunku kształcenia i planowania kariery zawodowej.
Uczniowie brali także udział w grze „Chłopska szkoła biznesu”, która kształtuje postawy przedsiębiorcze. Pracownicy CEiPM w Toruniu zachęcali do korzystania z usług świadczonych przez Ochotnicze Hufce Pracy w Toruniu, a przedstawiciel Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej w Bydgoszczy chor. szt. Zofia Krymka do podjęcia pracy w strukturach Straży Granicznej i służbach mundurowych.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się


Czytaj komentarze(18) dla numeru 588531410. 1. ten numer należy do firmy...