Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


To ostatni moment na zgłoszenie uczniów do olimpiady ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.
Termin upływa 15 listopada. Na laureatów czekają cenne nagrody oraz indeksy na renomowane uczelnie w Polsce.


ZUS już po raz szósty organizuje olimpiadę o ubezpieczeniach społecznych dla szkół ponadpodstawowych. Tylko w ubiegłym roku wzięło w niej udział blisko 34 tys. uczniów w tym ponad 1,7 tys. uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego – informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego. Nauczyciele, którzy zechcą włączyć się w projekt oraz zgłosić szkołę do Olimpiady mogą to zrobić to zrobić do 15 listopada 2019r. Zgłoszenia szkół do udziału w projektach edukacyjnych przyjmują:
· w Bydgoszczy – Joanna Karsznia, tel. 502 007 721, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
· w Toruniu – Bożena Wankiewicz: tel. 502 007 756, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Regulamin olimpiady i karty zgłoszeń dostępne są na stronie www.zus.pl/edukacja. Zgłoszenia do olimpiady szkół z województwa kujawsko-pomorskiego przyjmowane są w Oddziale ZUS w Toruniu, ul. Mickiewicza 33/39, 87-100 Toruń I etap odbędzie się 2 grudnia w szkołach, które zgłosiły się do olimpiady. Uczniowie otrzymają do rozwiązania test, składający się z 20 pytań jednokrotnego wyboru. Do II etapu przejdzie po trzech uczniów z dwudziestu najlepszych szkół na terenie każdego z województw Udział w olimpiadzie ZUS to nie tylko szansa na zdobycie nowej, przydatnej, wiedzy, ale też indeksów na renomowane uniwersytety w Polsce. Na zwycięzców olimpiady czekają indeksy z 11 uczelni w tym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika czy Uniwersytetu Warszawskiego. W kolejnych 13 szkołach wyższych mogą liczyć na dodatkowe punkty w procesie rekrutacji lub niższe czesne. Na medalistów czekają także atrakcyjne nagrody rzeczowe - m.in. laptopy i tablety.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij


Czytaj komentarze(7) dla numeru 817732856. 1. ten numer należy do firmy...