Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Rozpoczynasz działalność gospodarczą, a może na rynku jesteś już kilka lat?
Chcesz wiedzieć jak zoptymalizować koszty związane z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne?


Skorzystaj z bezpłatnego szkolenia – ulgi w opłacaniu składek. Szkolenie odbędzie się 27 listopada o godz. 12.30 w oddziale ZUS w Toruniu przy ul. Mickiewicza 33/39. Eksperci szczegółowo wyjaśnią, dla kogo jest „ulga na start”, jakie warunki należy spełnić, by z niej skorzystać. W trakcie spotkania poruszone zostaną też sprawy związane z preferencyjnymi składkami oraz tzw. „małym ZUS”. Natomiast dla pracowników księgowości, biur rachunkowych czy też samych płatników składek toruński oddział ZUS organizuje szkolenie – Program Płatnik, które odbędzie się 29 listopada o godz. 12.30 w siedzibie oddziału.
Szkolenia są bezpłatne, wystarczy wcześnie zgłosić swój udział. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 56 610 93 12 Serdecznie zapraszamy!
Z kolei 28 listopada w godz. 10.00-12.00 klienci Pierwszego Urzędu Skarbowego w Toruniu będą mogli skorzystać z porad ekspertów ZUS. W trakcie indywidualnych konsultacji będzie można założyć bezpłatny profil na PUE ZUS, umożliwiający m.in. otrzymywanie r elektronicznych zwolnień lekarskich e-ZLA.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij


Czytaj komentarze(18) dla numeru 872327101. 1. ten numer należy do firmy...