Cyfrowe rozwiązania PGNiG
Cyfrowe rozwiązania PGNiG cieszą się coraz większym zainteresowaniem Klientów. |
Ponad 8500 umów na dostawy gazu podpisanych za pośrednictwem eBOK PGNiG Obrót Detaliczny w maju oznacza, że pobity został rekord z kwietnia tego roku, który wynosił 7100 umów online. Liczba umów zawartych przez PGNiG Obrót Detaliczny za pomocą serwisu eBOK wynosi od początku roku już blisko 19 tysięcy.
– Ostatnie miesiące pokazują wyraźnie, że inwestycje PGNiG w rozwój zdalnej obsługi naszych odbiorców były słuszną decyzją. Stajemy się liderami branży energetycznej w obszarze obsługi online i cały czas pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami, takimi jak polecenie zapłaty online, z którego mogą korzystać już klienci PKO BP, a wkrótce również innych banków – podkreśla Jerzy Kwieciński, Prezes Zarządu PGNiG SA.
Od 1 czerwca PGNiG Obrót Detaliczny udostępnił także możliwość zawierania online umów na dostawy gazu firmom. Funkcjonalność dostępna jest zarówno dla podmiotów, które już posiadają konto w eBOK, jak i dla tych, które jeszcze nie mają umowy z PGNiG – wówczas przy okazji zawierania nowej umowy, zakładają również konto w serwisie.
– Mamy powody do zadowolenia, ponieważ pomimo otwarcia tradycyjnych Biur Obsługi Klienta w połowie maja, w obsłudze online padł kolejny rekord ponad 8,5 tys. podpisanych umów. Nasze zdalne kanały są stworzone dla każdego Klienta, również dla osób starszych – proste w obsłudze i intuicyjne – mówi Henryk Mucha, Prezes PGNiG Obrót Detaliczny.
Przypominamy, że elektroniczne Biuro Obsługi Klienta eBOK, umożliwia m. in.:
· zawarcie nowej umowy gazowej i przepisanie istniejącej;
· podanie odczytu stanu gazomierza oraz licznika energii elektrycznej;
· podgląd informacji o aktualnych i archiwalnych rozliczeniach;
· kontrolę bieżącego salda płatności;
· obsługę płatności elektronicznych wraz z funkcją polecenia zapłaty;
· wgląd w historię zużycia paliwa gazowego oraz energii elektrycznej;
· zmianę/uzupełnienie danych w umowie;
· zmianę grupy taryfowej;
· przesłanie wniosku o zwrot nadpłaty;
· kontakt na wybrany temat poprzez formularz;
· zawarcie umowy na usługi dodatkowe.
Do dyspozycji Klientów jest również Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, dostępne pod numerem 22 515 15 15, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 19:00. Inną formą kontaktu z naszymi pracownikami jest formularz znajdujący się na stronie ebok.pgnig.pl/kontakt lub e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ponad 8500 umów na dostawy gazu podpisanych za pośrednictwem eBOK PGNiG Obrót Detaliczny w maju oznacza, że pobity został rekord z kwietnia tego roku, który wynosił 7100 umów online. Liczba umów zawartych przez PGNiG Obrót Detaliczny za pomocą serwisu eBOK wynosi od początku roku już blisko 19 tysięcy. – Ostatnie miesiące pokazują wyraźnie, że inwestycje PGNiG w rozwój zdalnej obsługi naszych odbiorców były słuszną decyzją. Stajemy się liderami branży energetycznej w obszarze obsługi online i cały czas pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami, takimi jak polecenie zapłaty online, z którego mogą korzystać już klienci PKO BP, a wkrótce również innych banków – podkreśla Jerzy Kwieciński, Prezes Zarządu PGNiG SA. Od 1 czerwca PGNiG Obrót Detaliczny udostępnił także możliwość zawierania online umów na dostawy gazu firmom. Funkcjonalność dostępna jest zarówno dla podmiotów, które już posiadają konto w eBOK, jak i dla tych, które jeszcze nie mają umowy z PGNiG – wówczas przy okazji zawierania nowej umowy, zakładają również konto w serwisie. – Mamy powody do zadowolenia, ponieważ pomimo otwarcia tradycyjnych Biur Obsługi Klienta w połowie maja, w obsłudze online padł kolejny rekord ponad 8,5 tys. podpisanych umów. Nasze zdalne kanały są stworzone dla każdego Klienta, również dla osób starszych – proste w obsłudze i intuicyjne – mówi Henryk Mucha, Prezes PGNiG Obrót Detaliczny.
Przypominamy, że elektroniczne Biuro Obsługi Klienta eBOK, umożliwia m. in.: · zawarcie nowej umowy gazowej i przepisanie istniejącej; · podanie odczytu stanu gazomierza oraz licznika energii elektrycznej; · podgląd informacji o aktualnych i archiwalnych rozliczeniach; · kontrolę bieżącego salda płatności; · obsługę płatności elektronicznych wraz z funkcją polecenia zapłaty; · wgląd w historię zużycia paliwa gazowego oraz energii elektrycznej; · zmianę/uzupełnienie danych w umowie; · zmianę grupy taryfowej; · przesłanie wniosku o zwrot nadpłaty; · kontakt na wybrany temat poprzez formularz; · zawarcie umowy na usługi dodatkowe.
Do dyspozycji Klientów jest również Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, dostępne pod numerem 22 515 15 15, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 19:00. Inną formą kontaktu z naszymi pracownikami jest formularz znajdujący się na stronie ebok.pgnig.pl/kontakt lub e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
publikacja
autor PGNiG Udostępnij
Tweetnij
|