Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com

Ludzie wrażliwi na ludzi


Chwilę temu zasłabła i upadła na chodnik kobieta.
Na przystanku tramwajowym przy Tesco na ul.M.Reja ataku epilepsji doznała osoba oczekująca ma transport.
Dzięki empatii i braku obojętności współoczekujący udzielili pierwszej pomocy i wezwali pogotowie ratunkowe.
Gratulujemy postawy i w imieniu cierpiącej dziękujemy.
Pamiętajmy, że ucierpieć może każdy z nas w każdej chwili, więc nie stójmy i nie przechodźmy obojętnie w obliczu ludzkiej krzywdy.publikacja 2015-12-08 13:22:01
przez
Chesz pisać? zapoznaj się z misją

Jacek Silski


Wokalista z wieloletnim dorobkiem estradowym. Występował na wielu światowych scenach muzycznych oraz na tak prestiżowych imprezach jak Bal miesięcznika Sukces w Hotelu Victoria dla Stevena Seagala, Borisa Beckera, Ambasad wielu krajów, Premierów oraz Prezydenta Polski.
Współpracował z kilkoma operami i teatrami w kraju i za granicą biorąc udział w produkcjach operowych oraz musicalowych. Występował z takimi wykonawcami jak Boney M., ABBA, Francesco Napoli, Maryla Rodowicz, Kombi, Krzysztof Krawczyk, Jiri Korn, Varius Manx, Wilki oraz wieloma innymi. Największym jego osiągnięciem estradowym jest występ na jednej scenie z Julio Iglesiasem w Musikteatret Veile w Danii oraz udział w eliminacjach do Musicalu pt. Tarzan i Jane, organizowanych przez Phila Collinsa i niemiecką telewizję ZDF.
Więcej informacji na stronie jaceksilski.eu

publikacja 2015-09-01 21:58:05
przez Toruniak
Chesz pisać? zapoznaj się z misją

Elżbieta Zawacka


Tablica ku pamięci wyczerpuje ogrom poświęcenia.
Więcej dowiedzieć się można siedzibie Towarzystwa Miłośników Torunia przy ulicy Podmurnej 93

publikacja 2014-09-21 18:27:53
przez Toruniak
Chesz pisać? zapoznaj się z misją

Bartosz Tokarski - biegacz długodystansowy z Torunia


Jako jednen z nieprzeciętnych Torunian wyłania się w historii naszego miasta postać Bartosza Tokarskiego, tegorocznego maturzysty, którego pasją jest bieganie. Jak sam mówi jest w tej dziedzinie samoukiem od 16-tego roku życia począwszy od półmaratonu chwilowo kończywszy na Ultramaratonie Podkarpackim (dystans 70km).
Najbliższe plany Bartosza to 9. sierpnia start w ultrmaratonie Chudy Wawrzyniec w Rajczy oraz największa dotychczas próba sił i ducha - bieg wszerz Polski na dystansie 750km.
Nie są to najwyższe jego aspiracje, bowiem inspirowany swoimi idolami (Scott Jurek i Piotr Kuryło) chce wystartować w Spartathlonie i ukończyć ten bieg z Aten do Sparty.

publikacja 2014-08-04 19:43:17
przez Toruniak
Chesz pisać? zapoznaj się z misją


Czytaj komentarze(19) dla numeru 776474835. 1. ten numer należy do firmy...