Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Dzień dobry, serdecznie zapraszam na oficjalne otwarcie restauracji Krowarzywa w Toruniu.
Specjalizujemy się w wegańskich burgerach, które zyskały popularność w całym kraju, a nasi zagraniczni klienci często piszą, że są to najlepsze roślinne burgery na świecie.Przybyło ozdób świątecznych na Starym Mieście.
Miłe świąteczne przyozdobienia cieszą oko, budzą zainteresowanie - zwłaszcza u najmłodszych.Szosą Chełmińską nadal nie dojedziemy do Polnej.
Utrudnione życie mają nie tylko kierowcy, ale i piesi. Przejścia nie tyle brak, co jest grząskie
Dookoła prace wrą, cel szczytny, poprawi się przepustowość w kierunku Wrzosów.
Szkoda jedynie, że plan nie objął przywrócenia tu nitki tramwajowej, która jak wiem niegdyś tą ulicą biegła.
Utrudnień należy się spodziewać i przy skrzyżowaniu ze Żwirki i Wigury i dalej w stronę centrum.
Miejmy nadzieję, że kluczowe blokady znikną do zimy.publikacja
przez
Chesz pisać? zapoznaj się z


Doczekaliśmy się remontu alejek w parku Doliny Marzeń!
Na tyle lat zapomniane i jakże urocze miejsce, położone przy Urzędzie Stanu Cywilnego, to tu zazwyczaj robione są pierwsze zdjęcia ślubne.Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu zaprasza do udziału w projekcie „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI”. Projekt realizowany jest w ramach inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych. Obecnie prowadzona jest rekrutacja uczestników. Projekt skierowany jest do osób młodych w wieku 18-24 lata, nie pracujących, nie uczących się i nie szkolących. Głównym celem jest umożliwienie młodym ludziom zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych.
W ramach projektu Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży oferuje DARMOWE KURSY ZAWODOWE. Ponadto, w ramach projektu, dla określonych grup uczestników będzie możliwość udziału w bezpłatnym kursie językowym, kursie prawa jazdy kat. B. Po ukończonych kursach zawodowych uczestnicy projektu odbędą PŁATNE STAŻE, które umożliwią im pewny start na rynku pracy.
Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o kontakt z jednostkami prowadzącymi rekrutację: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu – ul. Poznańska 11/13, 87-100 Toruń, tel. 56 654 70 68 wew. 44, 45, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Młodzieżowe Centrum Kariery w Brodnicy – ul. Przykop 57/7, 87-300 Brodnica, tel. 56 640 00 51, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Młodzieżowe Centrum Kariery w Chełmnie – ul. Młyńska 7, 86-200 Chełmno, tel. 56 676 00 23, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Młodzieżowe Centrum Kariery w Grudziądzu – ul. Parkowa 18, 86-300 Grudziądz, tel. 56 462 40 22, 21, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.publikacja
przez
Chesz pisać? zapoznaj się z

Kursy w/g NBP na dziś, tj.18-08-2018r.
Euro €: skup 4,2599 PLN | sprzedaż 4,3459 PLN
Funt Brytyjski £: skup 4,7607 PLN | sprzedaż 4,8569 PLN
Dolar USA $: skup 3,7363 PLN | sprzedaż 3,8117 PLN
Czytaj komentarze(22) dla numeru 925639420. 1. ten numer należy do firmy...