Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


W sobotę 30 września w Centrum Handlowym Bielawy wystartuje loteria „KULKOMAT”, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 40 000 złotych m.in. biżuteria, sprzęt AGD oraz karty podarunkowe na zakupy w CH Bielawy. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych. Promocja potrwa do 15 października 2017 roku.
Nowa loteria ma na celu nagradzanie klientów, którzy zrobili zakupy na terenie CH Bielawy. W specjalnym KULKOMACIE zostaną umieszczone kapsułki z nagrodami. Do zdobycia są m.in. karty podarunkowe do salonów obecnych w CH Bielawy, karty przedpłacone o wartości 50 złotych oraz nagrody rzeczowe m.in. biżuteria, galanteria skórzana czy sprzęt AGD. Aby otrzymać możliwość wylosowania szczęśliwej kulki z KULKOMATU, wystarczy w dniach 30 września – 15 października zrobić zakupy za minimum 50 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach z jednego dnia) w CH Bielawy i okazać (w dnu dokonania zakupu) paragon hostessie, która umożliwi wylosowanie z KULKOMATU kapsułki z informacją o nagrodzie natychmiastowej, jej braku lub możliwości dodatkowego losowania kapsułki.
Nagrodą główną w loterii „KULKOMAT” jest karta podarunkowa o wartości 1.000 złotych. Aby o nią powalczyć, wystarczy po wylosowaniu kapsułki z KULKOMATU wypełnić wspólnie z hostessą krótki elektroniczny formularz na tablecie, który upoważnia do wzięcia udziału w losowaniu finałowym. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej telefonicznie. Wyniki ogłoszone zostaną najpóźniej do 15 grudnia 2017 r. na stronie internetowej CH Bielawy.

publikacja
przez
Chesz pisać? zapoznaj się z


Zgubić zbędne kilogramy, sprawdzić kondycję serca, zafundować sobie więcej ruchu – wiosna jest najlepszym czasem, aby zadbać o nasz największy skarb – zdrowie. W najbliższą sobotę,
8 kwietnia, podczas „Dnia Zdrowia i Urody” w Atrium Copernicus, klienci centrum będą mieli wyjątkową okazję bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne. Będzie można także zapoznać się z bogatą ofertą najemców toruńskiego centrum, którzy pokażą, jak prawidłowo zatroszczyć się o swój organizm.
8 kwietnia na klientów Atrium Copernicus czekać będą liczne propozycje specjalistycznych badań zdrowotnych. Sprawdzeniem prawidłowej pracy serca zajmą się pracownicy Kardiobusa. Zespół Multi Diagnostica przeprowadzi badania pojemności płuc, a za testy densytometryczne odpowiadać będzie Mobilne Centrum Osteoporozy. Wszyscy chętni będą mogli również zbadać słuch w Słuchobusie i oddać krew w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Dodatkowo przedstawiciele Fundacji DKMS opowiedzą gościom o walce z nowotworami krwi i będą zachęcać do dołączenia do Bazy Dawców Komórek Macierzystych.
Partnerem merytorycznym akcji jest Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Torunia.
publikacja
przez
Chesz pisać? zapoznaj się z


W sobotę 21 stycznia w godzinach 12.00-17.00 Centrum Handlowe Bielawy zaprasza wszystkich miłośników sportu na bitwę na tricki.
Na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody! W programie wydarzenia zaplanowano także pokazy taneczne breakdance, występy profesjonalnych trickboardzistów czy pojedynek kibiców na najlepszy doping.


publikacja
przez
Chesz pisać? zapoznaj się z


W najbliższy weekend Centrum Handlowe Atrium Copernicus odwiedzi najprawdziwszy Święty Mikołaj. Natomiast już dziś rusza akcja „Wielkie Misiobranie”, w której za zakupy na kwotę 300 zł, będzie można dostać pluszowego misia.
W tym roku, Mikołaj odwiedził już Atrium Copernicus w dniu swojego święta tj. 6 grudnia. Nie była to jednak jego ostatnia wizyta! Wyjątkowy gość pojawi się w toruńskim centrum ponownie już w najbliższy weekend, 10-11 grudnia. Będzie można go spotkać w godzinach 12:00-18:00 w rotundzie wejścia głównego – obok wielkiej choinki. Mikołaj sprawdzi, kto w mijającym roku był grzeczny i zasłużył na bożonarodzeniowy prezent. Najgrzeczniejsze dzieci otrzymają słodkie podarunki oraz zabawki. Warto wspomnieć, że nie będzie to jego ostatnia tegoroczna wizyta w Atrium Copernicus. Odwiedzi je także w kolejny weekend, 17-18 grudnia oraz przed samą Wigilią – w piątek, 23 grudnia.
Natomiast już dziś rozpoczyna się druga edycja akcji „Wielkie Misiobranie”. Zasady są proste: każdy, kto zrobi zakupy w Atrium Copernicus na kwotę minimum 300 zł na maksymalnie dwóch paragonach, jest uprawniony do odebrania wyjątkowego upominku – jednego z wielu pluszowych misiów, które ozdabiają świąteczną choinkę toruńskiego centrum. Akcja potrwa do niedzieli, 18 grudnia. Paragony można wymieniać na pluszaki w specjalnie na ten cel uruchomionym Punkcie Obsługi Promocji zlokalizowanym w rotundzie wejścia głównego.

publikacja
przez
Chesz pisać? zapoznaj się z

Kursy w/g NBP na dziś, tj.20-11-2017r.
Euro €: skup 4,1943 PLN | sprzedaż 4,2791 PLN
Funt Brytyjski £: skup 4,6916 PLN | sprzedaż 4,7864 PLN
Dolar USA $: skup 3,5562 PLN | sprzedaż 3,6280 PLN
Czytaj komentarze(14) dla numeru 531886382. 1. ten numer należy do firmy...