Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


W dniu 4 sierpnia 2017 roku w Środowiskowym Hufcu Pracy w Toruniu zakończyła się Akcja Lato 2017 pn. „Dla każdego coś miłego”.
Program przygotowany przez kadrę hufca zapewnił dzieciom i młodzieży ze środowiska lokalnego aktywnie i efektywnie spędzony czas wolny w mieście. Edukacja przez zabawę to motto przyświecające zajęciom organizowanym przez 2-4 ŚHP.
Podczas tegorocznych półkolonii uczestnicy m. in. zwiedzili „Browar Staromiejski”, „Piernikowe Miasteczko”, Muzeum Etnograficzne oraz uczyli się języka włoskiego, podczas lekcji prowadzonych przez wolontariuszkę EVS z Włoch. Ponadto wzięli udział w zajęciach rekreacyjno – sportowych na świeżym powietrzu, gdzie poznali nowe gry i zabawy z wykorzystaniem w praktyce poznanego słownictwa.
Dzieci i młodzież skorzystali również z oferty basenu miejskiego, gdzie odetchnęli od upału korzystając z atrakcji wodnych i doskonaląc umiejętności pływackie. Podczas akcji odbyły się również rozgrywki w tenisa stołowego, turniej gier w piłkarzyki oraz zabawy i gry z wykorzystaniem X–BOX'a.
Na zakończenie odbyło się podsumowanie całej Akcji Lato 2017 „Dla każdego coś miłego”. Wszyscy uczestnicy dostali pamiątki i upominki w postaci słodyczy i gadżetów oraz bagaż niezapomnianych wspomnień.
Środowiskowy Hufiec Pracy prowadzi nabór na rok szkolny 2017/2018. Szczegóły pod nr telefonu 56 654 70 68 lub pod adresem Poznańska 11/13, 87-100 Toruń.publikacja
przez
Chesz pisać? zapoznaj się z


Czytaj komentarze(6) dla numeru 613705949. 1. ten numer należy do firmy...