Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Od 3 sierpnia 2017 rozpoczęły się bezpłatne zajęcia języka włoskiego. Cykl zajęć prowadzony jest przez wolontariuszkę z Włoch – Martę Pilię. Marta bierze udział w projekcie koordynowanym przez Kujawsko-Pomorską Wojewódzką Komendę OHP w ramach programu Erasmus+ : „EVS –Each Volunteer Share the Experience” – Wolontariat Europejski.
Zajęcia odbywają się w świetlicy Środowiskowego Hufca Pracy w Toruniu. Na pierwszych zajęciach Marta zaprezentowała zdjęcia oraz ciekawe fakty na temat swojego kraju pochodzenia, w szczególności Sardynii – z której pochodzi. Podczas pierwszych zajęć wszyscy uczestnicy rozwiązywali test, dzięki któremu udało się określić ich poziom znajomości języka włoskiego. W trakcie zajęć Marta zaprezentowała zwroty powitalne, a grupa ćwiczyła przedstawianie się i podstawowe sentencje w języku włoskim.
Zajęcia prowadzone przez Martę cieszą się od samego początku bardzo dużym zainteresowaniem. W związku z tym organizatorzy – Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu, chcąc sprostać oczekiwaniom osób zainteresowanych, podjęli decyzję o utworzeniu grup językowych o różnym stopniu zaawansowania.
Uruchomiono trzy grupy realizujące naukę języka na poziomie podstawowym (A1), grupę na poziomie średniozaawansowanym (A2/B1) oraz zajęcia indywidualne na poziomie zaawansowanym (B2/C1).
W wyniku dużego zainteresowania warsztatami językowymi, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu podjęło decyzję o przedłużeniu terminu ich realizacji na kolejne miesiące.publikacja
przez
Chesz pisać? zapoznaj się z


Czytaj komentarze(17) dla numeru 923352366. 1. ten numer należy do firmy...