Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Z końcem sierpnia 2017 r. wolontariuszka EVS z Włoch - Marta Pilia zakończyła realizację zajęć w Świetlicy Środowiskowej „Dzieciom Starówki” prowadzonej przez Fundację Pomocy Samotnym Matkom w Toruniu.
W ramach cotygodniowych spotkań z Martą wychowankowie Świetlicy mieli możliwość poznania kraju pochodzenia wolontariuszki oraz nauki podstaw języka włoskiego. Ponadto prowadzone były zajęcia integracyjne, gry i zabawy edukacyjne, warsztaty artystyczne tj. konkurs plastyczny, malowanie twarzy, konkurencje ruchowo-taneczne.
Marta opowiedziała jak wolny czas spędzają dzieci we Włoszech i zaprezentowała sposoby, w jaki najczęściej się bawią. Wychowankowie Świetlicy Środowiskowej z ogromnym zapałem i dużym zainteresowaniem uczestniczyli we wszystkich zaplanowanych zabawach. Wszystkie zajęcia odbywały się pod czujnym okiem specjalisty ds. programów CEiPM oraz wychowawców Świetlicy. Zadowolenie obu stron z nawiązanej współpracy daje bardzo dobrą prognozę na przyszłość. Liczymy na to, że w następnych latach będzie się ona układała równie dobrze jak w tym roku.

publikacja
przez
Chesz pisać? zapoznaj się z

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kursy w/g NBP na dziś, tj.08-12-2019r.
Euro €: skup 4,2334 PLN | sprzedaż 4,3190 PLN
Funt Brytyjski £: skup 5,0153 PLN | sprzedaż 5,1167 PLN
Dolar USA $: skup 3,8139 PLN | sprzedaż 3,8909 PLN
Czytaj komentarze(8) dla numeru 903451823. 1. ten numer należy do firmy...