Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Do grona najemców Atrium Copernicus dołączyły dwie znane marki – Homla z artykułami do dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz Xiaomi oferująca elektronikę i multimedia.
Otwarcie lokalu Homla miało miejsce 18 czerwca, natomiast tydzień później zadebiutował salon Xiaomi.W centrum handlowym trwa akcja pod hasłem „Łapp prezenty w czerwcowe weekendy”.
Do Atrium Copernicus nadciąga gorąca fala nagród! Od piątku w centrum handlowym rusza akcja pod hasłem „Łapp prezenty w czerwcowe weekendy”. Na klientów, którzy zrobią zakupy podczas weekendów, w dniach 5-28 czerwca, czekają wyjątkowe nagrody. Wśród nich kosze świeżych truskawek, świecące kolorowe kule dekoracyjne do ogrodu lub na balkon oraz karty podarunkowe na przyjemne wydatki.Czy wiemy, jak działa mózg? Czy lubi zabawę, wytężoną pracę, a może ciszę? Ludzki umysł jest zagadką, szczególnie dla najmłodszych. Lepiej poznać ten fascynujący narząd mali torunianie będą mogli podczas najbliższych warsztatów edukacyjnych, które już w sobotę, 15 czerwca odbędą się w toruńskim Centrum Handlowym Bielawy.
Podczas warsztatów dzieci poznają sekrety umysłuCentrum Handlowe Bielawy przeniesie najmłodszych w czasie do… ery dinozaurów. Wszystko za sprawą niecodziennego wydarzenia z okazji Dnia Dziecka, które zaplanowano tam na 31 maja oraz 1 czerwca.
Potężne, groźne, a nieraz zabawne z wyglądu dinozaury od zawsze fascynowały najmłodszych. Teraz ten niezwykły, zaginiony świat sprzed milionów lat będzie na wyciągnięcie ręki każdego małego torunianina. Wszystko za sprawą organizowanego w mieście Dnia Dziecka.Czytaj komentarze(18) dla numeru 585661277. 1. ten numer należy do firmy...