Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Kasy samoobsługowe, nowe regały i lady chłodnicze, specjalnie wydzielony dział „Świadomego Żywienia” z produktami m.in. niezawierającymi konserwantów a także – w części sklepów – własna wędzarnia.
To tylko część zmian, jakie pojawiły się w zmodernizowanych marketach Kaufland.Mieszkańcy kolejnych miast już w najbliższym tygodniu będą mogli korzystać z usługi Kaufland Click & Collect, którą dla swoich klientów wdrożył Kaufland Polska.
Wprowadzona w maju usługa cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co przyczyniło się do rozszerzenia jej na kolejne 56 sklepów w całej Polsce.W Centrum Handlowym Nowe Bielawy stanie wyjątkowa wystawa figur i modeli LEGO® Star Wars™
Niezwykła okazja szykuje się dla fanów statków kosmicznych, Rycerzy Jedi, księżniczki Lei oraz złowieszczego Lorda Vadera. Już w dniach 1-14 września w toruńskich Nowych Bielawach będzie można obejrzeć spektakularną wystawę LEGO® Star Wars™, poświęconą kultowej serii galaktycznych przygód.Nowe Bielawy coraz bardziej zbliżają się do wyników sprzed roku. Lipiec przynosi kolejny wzrost liczby odwiedzających.
Panująca w centrach handlowych "nowa normalność" nie zniechęca mieszkańców Torunia do zakupów. Wręcz przeciwnie. Od zniesienia lockdown'u na początku maja w sklepach systematycznie przybywa kupujących, w czym pomagają zarówno trwające wyprzedaże, jak i zmieniające się nastroje.Czytaj komentarze(22) dla numeru 559099203. 1. ten numer należy do firmy...