Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


W Centrum Handlowym Nowe Bielawy stanie wyjątkowa wystawa figur i modeli LEGO® Star Wars™
Niezwykła okazja szykuje się dla fanów statków kosmicznych, Rycerzy Jedi, księżniczki Lei oraz złowieszczego Lorda Vadera. Już w dniach 1-14 września w toruńskich Nowych Bielawach będzie można obejrzeć spektakularną wystawę LEGO® Star Wars™, poświęconą kultowej serii galaktycznych przygód.Nowe Bielawy coraz bardziej zbliżają się do wyników sprzed roku. Lipiec przynosi kolejny wzrost liczby odwiedzających.
Panująca w centrach handlowych "nowa normalność" nie zniechęca mieszkańców Torunia do zakupów. Wręcz przeciwnie. Od zniesienia lockdown'u na początku maja w sklepach systematycznie przybywa kupujących, w czym pomagają zarówno trwające wyprzedaże, jak i zmieniające się nastroje.Do grona najemców Atrium Copernicus dołączyły dwie znane marki – Homla z artykułami do dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz Xiaomi oferująca elektronikę i multimedia.
Otwarcie lokalu Homla miało miejsce 18 czerwca, natomiast tydzień później zadebiutował salon Xiaomi.W centrum handlowym trwa akcja pod hasłem „Łapp prezenty w czerwcowe weekendy”.
Do Atrium Copernicus nadciąga gorąca fala nagród! Od piątku w centrum handlowym rusza akcja pod hasłem „Łapp prezenty w czerwcowe weekendy”. Na klientów, którzy zrobią zakupy podczas weekendów, w dniach 5-28 czerwca, czekają wyjątkowe nagrody. Wśród nich kosze świeżych truskawek, świecące kolorowe kule dekoracyjne do ogrodu lub na balkon oraz karty podarunkowe na przyjemne wydatki.Czytaj komentarze(8) dla numeru 997139505. 1. ten numer należy do firmy...