Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Czy wiemy, jak działa mózg? Czy lubi zabawę, wytężoną pracę, a może ciszę? Ludzki umysł jest zagadką, szczególnie dla najmłodszych. Lepiej poznać ten fascynujący narząd mali torunianie będą mogli podczas najbliższych warsztatów edukacyjnych, które już w sobotę, 15 czerwca odbędą się w toruńskim Centrum Handlowym Bielawy.
Podczas warsztatów dzieci poznają sekrety umysłuCentrum Handlowe Bielawy przeniesie najmłodszych w czasie do… ery dinozaurów. Wszystko za sprawą niecodziennego wydarzenia z okazji Dnia Dziecka, które zaplanowano tam na 31 maja oraz 1 czerwca.
Potężne, groźne, a nieraz zabawne z wyglądu dinozaury od zawsze fascynowały najmłodszych. Teraz ten niezwykły, zaginiony świat sprzed milionów lat będzie na wyciągnięcie ręki każdego małego torunianina. Wszystko za sprawą organizowanego w mieście Dnia Dziecka.Twoje dziecko spędza ferie w mieście lub po prostu jest miłośnikiem gier komputerowych i nowych technologii? W dniach 21-27 stycznia w godzinach 10.00-19.00 Centrum Handlowe Bielawy zaprasza na wydarzenie „Gaming World – Pixelowe Szaleństwo”, podczas którego najmłodsi klienci CH Bielawy będą mogli odkryć świat pikseli, wirtualnej rzeczywistości oraz najpopularniejszej gry na świecie – Minecraft.
W dniach 21-27 stycznia do CH Bielawy zawita pikselowy świat, w którym dzieci i młodzież będą rozwijać twórcze myślenie, poznawać podstawy programowania poprzez zabawę oraz odkrywać świat 3D, który można stworzyć w programie MinecraftEdu. Na uczestników wydarzenia czeka siedem specjalnych stref z pikselowymi atrakcjami:Już w dniach 15-16 grudnia w godzinach 10.00-18.00 klienci Centrum Handlowego Bielawy będą mogli otrzymać w prezencie gwiazdkowy stroik. Aby odebrać jeden z 800 upominków, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych w CH Bielawy.
Pomysł na piękną dekorację domu na Gwiazdkę? Świąteczny stroik pachnący sosną i ozdobiony szyszkami. Już w dniach 15-16 grudnia w godzinach 10.00-18.00 Centrum Handlowe Bielawy organizuje akcję „Świąteczny wianek za zakupy”, w której będzie nagradzać klientów bożonarodzeniową dekoracją. Aby odebrać gwiazdkowy stroik, należy w dniach trwania akcji zrobić zakupy za minimum 150 złotych (do każdego paragonu z Carrefour należy okazać paragon z galerii) i okazać paragony hostessie w Punkcie Obsługi Akcji. Liczba upominków jest ograniczona. Każdego dnia trwania akcji do wydania jest określona liczba wianków – 400 sztuk.Czytaj komentarze(12) dla numeru 894444506. 1. ten numer należy do firmy...