Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


W sobotę 6 października w Centrum Handlowym Bielawy odbędą się warsztaty kulinarne, które poprowadzi cukiernik Jacek Grabowski, znany w internecie jako „Jacek Piecze Placek”. Partnerem wydarzenia jest hipermarket Carrefour w CH Bielawy.
#KulinarneBielawy to kolejna akcja skierowana do mieszkańców Torunia i okolic przygotowana przez Centrum Handlowe Bielawy.„#EkoBielawy. Pielęgnuj pasję” to główne hasło akcji, która rusza w poniedziałek 24 września w Centrum Handlowym Bielawy. W zabawie, która potrwa do 27 września na Klientów czekają akcesoria ogrodnicze oraz sadzonki wrzosu w podziękowaniu za zakupy dokonywane w CH Bielawy.
Centrum Handlowe Bielawy, które posiada międzynarodowy certyfikat BREEAM In-Use z oceną „Very good” (ekologiczna charakterystyka budynku) oraz „Excellent” (zarządzanie obiektem) od początku funkcjonowania wspiera działania proekologiczne i chętnie podejmuje się realizacji akcji przyjaznych środowisku. Z tego względu, w dniach 24-27 września w godzinach 14.00-20.00 w CH Bielawy odbędzie się akcja „#EkoBielawy. Pielęgnuj pasję”, podczas której centrum chce zarazić swoich klientów pasją do ekostylu, a przy okazji nagrodzić ich upominkami w podziękowaniu za zakupy dokonywane w CH Bielawy. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy:W najbliższy wtorek, 18 września, Atrium Copernicus zaprasza mieszkanki Torunia i okolic do udziału w prozdrowotnej akcji, w ramach której można skorzystać z bezpłatnej mammografii, a dodatkowo otrzymać kosmetyczny upominek.
W ramach akcji „Łączy Nas Kobiecość” we wtorek, 18 września, na parkingu Atrium Copernicus zaparkuje mammobus. Mieszkanki Torunia i okolic będą mogły wykonać bezpłatne badanie mammograficzne. Na uczestniczki akcji czekają też upominki – kosmetyki.Centrum Handlowe Kometa zaskoczy swoich klientów we wrześniu niecodzienną promocją.
Wszyscy ci, którzy na miejsce swoich codziennych zakupów wybiorą właśnie tę galerię mogą liczyć na profesjonalne sprzątanie wnętrza samochodu.


Kursy w/g NBP na dziś, tj.19-10-2018r.
Euro €: skup 4,2499 PLN | sprzedaż 4,3357 PLN
Funt Brytyjski £: skup 4,8365 PLN | sprzedaż 4,9343 PLN
Dolar USA $: skup 3,6837 PLN | sprzedaż 3,7581 PLN
Czytaj komentarze(22) dla numeru 969982541. 1. ten numer należy do firmy...