Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


W sobotę 30 września w Centrum Handlowym Bielawy wystartuje loteria „KULKOMAT”, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 40 000 złotych m.in. biżuteria, sprzęt AGD oraz karty podarunkowe na zakupy w CH Bielawy. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych. Promocja potrwa do 15 października 2017 roku.
Nowa loteria ma na celu nagradzanie klientów, którzy zrobili zakupy na terenie CH Bielawy. W specjalnym KULKOMACIE zostaną umieszczone kapsułki z nagrodami. Do zdobycia są m.in. karty podarunkowe do salonów obecnych w CH Bielawy, karty przedpłacone o wartości 50 złotych oraz nagrody rzeczowe m.in. biżuteria, galanteria skórzana czy sprzęt AGD. Aby otrzymać możliwość wylosowania szczęśliwej kulki z KULKOMATU, wystarczy w dniach 30 września – 15 października zrobić zakupy za minimum 50 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach z jednego dnia) w CH Bielawy i okazać (w dnu dokonania zakupu) paragon hostessie, która umożliwi wylosowanie z KULKOMATU kapsułki z informacją o nagrodzie natychmiastowej, jej braku lub możliwości dodatkowego losowania kapsułki.
Nagrodą główną w loterii „KULKOMAT” jest karta podarunkowa o wartości 1.000 złotych. Aby o nią powalczyć, wystarczy po wylosowaniu kapsułki z KULKOMATU wypełnić wspólnie z hostessą krótki elektroniczny formularz na tablecie, który upoważnia do wzięcia udziału w losowaniu finałowym. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej telefonicznie. Wyniki ogłoszone zostaną najpóźniej do 15 grudnia 2017 r. na stronie internetowej CH Bielawy.

publikacja
przez
Chesz pisać? zapoznaj się z


Czytaj komentarze(22) dla numeru 588795311. 1. ten numer należy do firmy...