Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Nowe marki, relokacja oraz remodeling salonów – to zmiany, które planuje przeprowadzić największe centrum handlowe w Toruniu do końca bieżącego roku.
Do grona najemców dołączy m.in. lider kobiecej bielizny, włoska marka Intimissimi, a odnowione wnętrza zaprezentują takie marki jak Esotiq czy Inglot. W grudniu nie zabraknie również tradycyjnych świątecznych stoisk z bożonarodzeniową ofertą.


Nowe marki, odświeżone wnętrza Już w grudniu w Atrium Copernicus pojawi się włoska marka Intimissimi, oferująca kobiecą bieliznę stworzoną z awangardowych materiałów i tkanin. Produkty wysokiej jakości, charakteryzujące się eleganckim stylem i bogatym wzornictwem, zagwarantowały sieci pozycję lidera w branży modowej. Nowy salon Intimissimi zajmie lokal o powierzchni 90 mkw.
To nie koniec zmian w sektorze damskiej bielizny w Atrium Copernicus. Również w grudniu nową odsłonę w toruńskim centrum zaprezentuje marka Esotiq. W odświeżonych wnętrzach klientki znajdą nie tylko bogatą ofertę bielizny, ale również mogą skorzystać z darmowego i profesjonalnego brafittingu.
Niektóre marki zmienią nie tylko wygląd sklepów, ale również lokalizację. Do nowego miejsca przeniesie się Sumatra. Salon oferujący walizki i galanterię skórzaną znanych marek, takich jak Samsonite, March 15, Stratic czy Bruno Banani jest obecny w Atrium Copernicus od dnia otwarcia centrum. Nowy salon przywita gości w rozbudowanej części obiektu na powierzchni 90 mkw. Po wielu latach działalności w Atrium Copernicus lokalizację zmieni także marka Inglot. Polski producent kolorowych kosmetyków zamieni stoisko na pasażu na przestronny lokal o nowoczesnym wnętrzu. Produkty Inglota, cenione na całym świecie, zostaną zaprezentowane na powierzchni ponad 70 mkw. Na początku listopada nową lokalizację zyskał też salon Green Point. Polska marka odzieżowa otworzyła większy lokal o powierzchni ponad 100 mkw.
Więcej kuchni orientalnej Zmiana nastąpi również w strefie food court, gdzie zagości restauracja Chopstix. Nowy najemca uzupełni ofertę gastronomiczną centrum o dania kuchni orientalnej. - Atrium Copernicus to nie tylko ulubiona destynacja zakupowa mieszkańców Torunia i okolic – to również miejsce, w którym miło i przyjemnie mogą spędzić czas, m.in. podczas lunchu czy obiadu w strefie gastronomicznej. Otwierając nowe restauracje w naszym centrum chcemy zapewnić klientom dostęp do potraw z różnych stron świata. Restauracja Chopstix uzupełni ofertę Atrium Copernicus o smaki popularnej w ostatnim czasie kuchni azjatyckiej – podkreśla Ewa Machowska-Górna. Świąteczna oferta W grudniu, jak co roku, Atrium Copernicus zadba o odpowiedni nastrój. W świąteczną atmosferę w centrum handlowym wprowadzi m.in. oryginalna oferta tradycyjnych produktów bożonarodzeniowych. Odwiedzający będą mogli zrobić przedświąteczne zakupy na pasażu przy stoiskach m.in. z ozdobami choinkowymi, ręcznie malowanymi bombkami z możliwością wykonania dedykacji, wyrobami czekoladowymi marki Wedel czy haftowanymi ręcznikami. Nie zabraknie również świeżych świerków i jodeł. Więcej informacji o ofercie Atrium Copernicus można znaleźć na stronie internetowej centrum www.atrium-copernicus.pl.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się


Czytaj komentarze(21) dla numeru 660537036. 1. ten numer należy do firmy...