Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


W piątek 2 marca Centrum Handlowe Bielawy startuje z wiosennym konkursem z motylami w roli głównej. Aby powalczyć o rowery, karty podarunkowe o wartości 100 złotych oraz akcesoria rowerowe, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych. Zabawa potrwa do 10 marca.
Akcja „Szczęśliwe motylobranie” ma na celu nagrodzenie klientów regularnie dokonujących zakupy w Centrum Handlowym Bielawy. Zasady akcji są niezwykle proste i sprowadzają się do zrobienia zakupów za minimum 50 złotych (na maksymalnie jednym dowodzie zakupu) oraz zarejestrowania paragonu u hostessy w Punkcie Obsługi Konkursu. Następnie uczestnik zabawy ma 10 sekund na zerwanie wybranego przez siebie kolorowego motyla, zawieszonego na specjalnej konstrukcji i skrywającego nagrodę. W puli niespodzianek są m.in. rowery, karty podarunkowe o wartości 100 złotych oraz akcesoria rowerowe, w tym plecaki, torby, uchwyty na telefon czy bidony.


„Wiosna coraz bliżej, dlatego chcemy wprowadzić Was w wiosenny nastrój dając możliwość udziału w zabawie pełnej kolorowych motyli skrywających fajne nagrody. Konkurs ‘Szczęśliwe motylobranie’ to nie lada gratka dla miłośników jednośladów, ale również dla wszystkich, którzy lubią łączyć zakupy w CH Bielawy z wygrywaniem” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.
Regulamin konkursu „Szczęśliwe motylobranie” jest dostępny w Punkcie Obsługi Promocji oraz w siedzibie Organizatora.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się

Kursy w/g NBP na dziś, tj.08-12-2019r.
Euro €: skup 4,2334 PLN | sprzedaż 4,3190 PLN
Funt Brytyjski £: skup 5,0153 PLN | sprzedaż 5,1167 PLN
Dolar USA $: skup 3,8139 PLN | sprzedaż 3,8909 PLN
Czytaj komentarze(14) dla numeru 744916184. 1. ten numer należy do firmy...