Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


W dniach 27-28 października Centrum Handlowe Bielawy zaprasza na kolejną edycję akcji #EkoBielawy.
Tym razem klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 100 złotych otrzymają w prezencie kompozycję kwiatową z dynią w roli głównej. Partnerem wydarzenia jest hipermarket Carrefour.


Niekwestionowany symbol jesieni? Oczywiście dynia! Tym razem jako upominek dla klientów CH Bielawy oraz w formie przepięknej dekoracji stworzonej przez profesjonalnych florystów. Od 27 do 28 października w godzinach 10.00-18.00 CH Bielawy będzie nagradzać dyniowymi upominkami tych klientów, którzy w czasie trwania akcji zrobią zakupy w centrum na kwotę minimum 100 złotych (do każdego paragonu z Carrefour należy okazać paragon z galerii) oraz zarejestrują paragony w Punkcie Obsługi Akcji. Liczba upominków jest ograniczona. Każdego dnia w puli prezentów znajduje się 300 dyń wypełnionych kwiatami.
Uzupełnieniem jesiennej zabawy będą bezpłatne warsztaty dekorowania dyń na Halloween. Uczestnicy poznają różne metody dekoracji dyń, stworzą swoją własną kompozycję, a następnie zabiorą ją ze sobą do domu. Warsztaty odbędą się w dniach 27-28 października w godzinach trwania akcji.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się


Czytaj komentarze(8) dla numeru 519730625. 1. ten numer należy do firmy...