Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Już w dniach 15-16 grudnia w godzinach 10.00-18.00 klienci Centrum Handlowego Bielawy będą mogli otrzymać w prezencie gwiazdkowy stroik. Aby odebrać jeden z 800 upominków, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych w CH Bielawy.
Pomysł na piękną dekorację domu na Gwiazdkę? Świąteczny stroik pachnący sosną i ozdobiony szyszkami. Już w dniach 15-16 grudnia w godzinach 10.00-18.00 Centrum Handlowe Bielawy organizuje akcję „Świąteczny wianek za zakupy”, w której będzie nagradzać klientów bożonarodzeniową dekoracją. Aby odebrać gwiazdkowy stroik, należy w dniach trwania akcji zrobić zakupy za minimum 150 złotych (do każdego paragonu z Carrefour należy okazać paragon z galerii) i okazać paragony hostessie w Punkcie Obsługi Akcji. Liczba upominków jest ograniczona. Każdego dnia trwania akcji do wydania jest określona liczba wianków – 400 sztuk.


Uzupełnieniem wydarzenia będą warsztaty tworzenia dekoracyjnych wianków. Wykonane stroiki będzie można zabrać ze sobą do domu, gdzie będą pięknie wyglądać zawieszone na drzwiach wejściowych lub jako dekoracja wigilijnego stołu.
„Przed nami kolejne świąteczne atrakcje w Centrum Handlowym Bielawy. Tym razem chcemy docenić mieszkańców Torunia i okolic oraz nagrodzić ich za zakupy w CH Bielawy. W najbliższy weekend na naszych najbardziej zaangażowanych klientów czekają upominki w postaci świątecznych wianków. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych, aby móc cieszyć się miłym prezentem. Liczba upominków jest ograniczona, dlatego warto się śpieszyć” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy. Regulamin zabawy „Świąteczny wianek za zakupy” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się


Czytaj komentarze(8) dla numeru 606489602. 1. ten numer należy do firmy...