Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


W centrum handlowym trwa akcja pod hasłem „Łapp prezenty w czerwcowe weekendy”.
Do Atrium Copernicus nadciąga gorąca fala nagród! Od piątku w centrum handlowym rusza akcja pod hasłem „Łapp prezenty w czerwcowe weekendy”. Na klientów, którzy zrobią zakupy podczas weekendów, w dniach 5-28 czerwca, czekają wyjątkowe nagrody. Wśród nich kosze świeżych truskawek, świecące kolorowe kule dekoracyjne do ogrodu lub na balkon oraz karty podarunkowe na przyjemne wydatki.


Czerwiec w Atrium Copernicus zapowiada się wyjątkowo bogaty… w nagrody! Klienci, którzy dokonają zakupów w centrum handlowym, w dniach 5-28 czerwca, na kwotę minimum 100 zł, mogą odebrać jedną spośród 2 000 wspaniałych nagród! Wśród nich znajdują się kosze pysznych truskawek od lokalnych dostawców oraz kolorowe świecące kule dekoracyjne, które przyozdobią letnią porą taras, balkon, ogródek bądź mieszkanie.
Natomiast klienci, którzy dokonają zakupów na kwotę powyżej 200 zł, mogą otrzymać kartę podarunkową do zrealizowania w sklepach na terenie Atrium Copernicus. Aby wziąć udział w akcji i wygrać jedną z atrakcyjnych nagród, wystarczy zgłosić się z paragonem zakupowym do punktu POK i zapisać do newslettera centrum handlowego. Liczba upominków jest ograniczona.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij


Czytaj komentarze(2) dla numeru 730542567. 1. ten numer należy do firmy...