Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła w ostatnią sobotę i niedzielę Torunian - 8 i 9 grudnia na Rynku w Toruniu.
Za sprawą Wawel Trucka nie brakowało atrakcji i odwiedzających.


Każdy miał możliwość wejścia do wnętrza wyjątkowego pojazdu i odkrycia mobilnej strefy zabaw oraz słodkiego świata marki.
Dla fanów słodkości i zabawy marka Wawel przygotowała coś naprawdę wyjątkowego – pierwszą interaktywną ciężarówkę, która na swojej trasie ma kilkadziesiąt polskich miast. Moc atrakcji, niezapomniana zabawa i słodycze na wyciągnięcie ręki – tak w skrócie można opisać wizytę Wawel Trucka w Toruniu.
Podróż po wnętrzu Wawel Trucka była niezapomnianą przygodą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ciężarówka zaskakiwała odwiedzających nie tylko swoim magicznym wnętrzem, pełnym interaktywnych gier i aplikacji, ale także specjalną strefą zabaw, która mieściła się przed pojazdem. O najlepszą atmosferę dbały hostessy i animatorzy. Każda wizyta w Wawel Trucku kończyła się w słodkiej strefie, w której można było skomponować swój miks ulubionych słodyczy.
Wawel Truck można jeszcze złapać na trasie! Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck zagości w Twojej okolicy! Śledź przebieg eventów Wawel Truck na oficjalnych kontach Wawel na Facebooku i Instagramie. Zapraszamy!publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się


Czytaj komentarze(12) dla numeru 945000071. 1. ten numer należy do firmy...