Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Wlaśnie trwa akcja gaśnicza.
Poddasze zajęło się najprawdopodobniej podczas prac remontowych poddasza z udziałem podnośnika.Od 15 stycznia osoby wykonujące umowy cywilnoprawne, np. zlecenie, dzieło na rzecz szeroko rozumianej kultury, mogą składać wnioski o jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe.
Chodzi o umowy zawarte do 15 grudnia 2020 roku. Z postojowego skorzystają twórcy, artyści, technicy wspomagający produkcję audiowizualną lub produkcję i wystawianie wydarzeń artystycznych, a także architekci i osoby, które świadczą usługi na rzecz muzeów np. w zakresie pozaszkolnych form edukacji czy przewodnicy muzeów.Oddział ZUS w Toruniu zaprasza na dwa bezpłatne szkolenia online, które odbędą się za pośrednictwem Cisco Webex Meeting.
Szkolenia dotyczyć będą elektronicznych form komunikacji z ZUS oraz prawidłowego wypełniania wniosku o rozłożenie zaległości na raty. Pierwsze szkolenie „Elektroniczne formy komunikacji z ZUS” odbędzie się 27 stycznia o godz. 9.00. W trakcie tego szkolenia, będzie można dowiedzieć się m.in. co to jest PUE i dlaczego warto mieć swój profil na tej platformie. Z kolei szkolenie „Jak wypełnić i uzasadnić wniosek o rozłożenie zaległości na raty” odbędzie się 28 stycznia o godz. 9.00 - informuje rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.Czytaj komentarze(20) dla numeru 998133011. 1. ten numer należy do firmy...