Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


TVN nieodpłatnie udostępnił mediom swój reportaż "Siła kłamstwa" Piotra Świerczka. Postępowanie w sprawie TVN po skardze Antoniego Macierewicza prowadzi KRRiT, która sprawdza, czy stacja tym reportażem naruszyła warunki koncesji. Film zamieściło już na swoich stronach internetowych kilkanaście redakcji, w tym my.
Postępowanie dotyczyć będzie w szczególności ustalenia, czy audycja pt. „Czarno na białym: siła kłamstwa” wyemitowana w programie TVN24 i TVN zawiera treści naruszające art. 18 ust. 1 i 3 ustawy z dnia 29 grudnia 1992 roku o radiofonii i telewizji, poprzez propagowanie nieprawdziwych informacji oraz działań sprzecznych z polską racją stanu i zagrażających bezpieczeństwu publicznemu. Przewodniczący KRRiT będzie również badać w jakim stopniu ewentualne rozpowszechnianie nieprawdziwych i nierzetelnych informacji narusza warunki koncesji udzielonej TVN S.A. na nadawanie programu pod nazwą TVN - podano w komunikacie KRRiT.Wiele osób już odbiło się od drzwi. Na tych drzwiach komunikat o konieczności zarezerwowania swojej wizyty telefonicznie pod numerami 566619844 i 566510702.
Od pięciu dni wykręcany, zgłasza się automatyczna sekretarka. Jedynie raz w słuchawce był sygnał zajętości - rodzi się nadzieja, że jednak ktoś podnosi słuchawkę, próżna.W pierwszym tygodniu czerwca 2018 r. kolejni beneficjenci
projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Toruniu rozpoczęli realizację 3-miesięcznych staży zawodowych.


Głosuj na projekty miejskie - kończy się czas


Głosowanie na projekty ogólnomiejskie i lokalne trwa. Rozpoczęło się 18-ego czerwca i potrwa do 27-go dnia tego miesiąca. Możemy wybrać po trzy z każdej listy.
Ja spośród powielających się, przeszacowanych, takich które chcą za dodatkowe pieniądze usuwać problemy zaistniałe z niedbałości ludzkiej itp. wybrałem te:
00319, 00368, 00376, B0177, B0189, B0181
Przykuł moją uwagę projekt SP7 o nr. B0175. Mam wrażenie, że jest to przejaw niegospodarności. Szkoła ta ma sześć płatnych kopert parkingowych od kilku lat, to 3000PLN miesięcznie, rocznie 36000OPLN, wycena projektu to 95000PLN, to tylko trzy lata opłacania miejsc parkingowych, które aż tak tej szkole z rezerwacją tylko dla pracowników nie są potrzebne, w okolicy jest mnóstwo miejsca, gdzie z powodzeniem da się zaparkować te sześć samochodów.
Starajmy się wybierać rozsądnie, to nasze pieniądze.
Najważniejsze jest to, żebyśmy wybierali. Ja ze skrzynki tą informację wyjąłem 22-go czerwca, prawie w połowie 10-cio dniowego okresu głosowania, łapiącego w dodatki dwa weekendy w okresie Mistrzostw Europy w szermierce i piłce nożnej. Dobór terminu i okresu jak najbardziej kiepski jeśli chodzi o ilość oddanych głosów.


publikacja 2016-06-25 12:31:56
przez Toruniak
Chesz pisać? zapoznaj się z misją


Czytaj komentarze(14) dla numeru 824766834. 1. ten numer należy do firmy...