Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Dzień 21 listopada 2017 roku w Środowiskowym Hufcu Pracy w Toruniu upłynął pod znakiem tenisa stołowego. Gościem Hufca był Kazimierz Wiszowaty, trener K.S. Gotyk Toruń, Wicemistrz Polski seniorów w grze deblowej i wielce utytułowany trener, który do swoich osiągnięć może zaliczyć wygraną w Pucharze Polski w kategorii seniorów, wicemistrzostwo Europy juniorów oraz czterokrotne mistrzostwo Polski w kategorii juniorów. Spotkanie zostało zorganizowane przez Damiana Rabażyńskiego, stażystę Wojewódzkiej Komendy OHP w Toruniu.
Trener Wiszowaty wraz z Jakubem Maruszakiem i Emilią Maruszak, zawodnikami Klubu Gotyk, przeprowadzili profesjonalną lekcję gry w tenisa stołowego. Emilia Maruszak to mistrzyni i wicemistrzyni województwa kujawsko–pomorskiego w kategorii żak. Natomiast Jakub Maruszak to wicemistrz naszego województwa w kategorii kadet. Spotkanie przebiegało w w duchu iście sportowej rywalizacji, ponieważ młodzież ze Środowiskowego Hufca Pracy mogła zaprezentować swoje umiejętności na tle zawodników z K.S. Gotyk. Pokaz, wraz z lekcją gry, jest swoistym testem zdolności dla toruńskich uczestników ŚHP przed zbliżającym się Wojewódzkim Turniejem Tenisa Stołowego Młodzieży OHP w Bydgoszczy.


K. S. Gotyk Toruń powstał na początku 2017 roku i pod okiem fachowej kadry trenerskiej szkoli w Toruniu nowych adeptów sztuki gry w tenisa stołowego. Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Toruniu, serdecznie dziękuje Prezesowi klubu „Gotyk”, Panu Krzysztofowi Afrykańskiemu za współpracę klubu z ŚHP w Toruniu.
publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się


Czytaj komentarze(23) dla numeru 924592830. 1. ten numer należy do firmy...