Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


W dniu 17 maja 2018 roku w Brodnicy odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Drużyn Orlikowych Młodzieży OHP o Puchar Komendanta Wojewódzkiego OHP.
Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn z jednostek organizacyjnych Kujawsko – Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Toruniu: Ośrodka Szkolenia i Wychowania z Grudziądza, 2-1 Hufca Pracy z Brodnicy, 2-2 Hufca Pracy z Bydgoszczy, 2-3 Hufca Pracy z Inowrocławia, 2-4 Środowiskowego Hufca Pracy z Torunia i 2-5 Hufca Pracy z Włocławka.


Celem zwodów była popularyzacja kultury fizycznej w środowisku OHP. Drużyny rozlosowano na dwie grupy, w których mecze rozgrywano systemem każdy z każdym w wymiarze czasowym 2 x 10 min. Po zaciętej rywalizacji do finału awansowały reprezentacje 2-4 ŚHP z Torunia oraz 2-2 HP z Bydgoszczy. Po bardzo emocjonującym spotkaniu 5 : 4 zwyciężyła drużyna z Bydgoszczy zajmując I miejsce w zawodach. Kolejne miejsca zdobyli uczestnicy z Torunia, Włocławka, Inowrocławia, Brodnicy i Grudziądza.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został uczestnik toruńskiego hufca – Marcel Zimmermann. Puchary, medale, nagrody rzeczowe i dyplomy wręczali Zastępca Komendanta Wojewódzkiego OHP w Toruniu Pan Michał Krzemkowski oraz p.o. Komendanta Hufca Pracy w Brodnicy Pani Magdalena Golubska. Na uwagę zasługuje wysoki poziom sportowy zawodników oraz ich postawa na boisku, dyscyplina i zdrowa rywalizacja w duchu „fair play”.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się


Czytaj komentarze(5) dla numeru 551458386. 1. ten numer należy do firmy...