Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Aby umilić najmłodszym rozpoczęcie roku szkolnego,
w sobotę 1 września w godzinach 12:00-18:00 Centrum Handlowe Bielawy organizuje


spotkanie z ulubieńcem dzieci – „Strażakiem Samem”. Dzielny bohater przeprowadzi na terenie centrum specjalną „misję ratunkową”, a pomogą mu w tym najmłodsi klienci CH Bielawy. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie obecność straży pożarnej, która pojawi się na parkingu przed Centrum wraz z wozem pożarniczym.
„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja dla najmłodszych. Jej główny bohater – nieustraszony strażak Sam będący wzorem do naśladowania dla dzieci – już w sobotę 1 września w godzinach 12:00-18:00 odwiedzi CH Bielawy. W programie wydarzenia zaplanowano m.in.:
• „Akademię Małego Strażaka”, w której uczestnicy poznają poszczególne elementy wyposażenia wozu strażackiego za pomocą kreatywnej makiety; • specjalne stanowisko z torem dla wozów strażackich, przy którym maluchy będą musiały wcielić się w prawdziwych strażaków i odprowadzić wóz strażacki do remizy w jak najkrótszym czasie; • warsztaty plastyczne z tworzenia strażackich odznak; • atelier fotograficzne, w którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe selfie z superbohaterem; • strefę zwariowanych fryzur, gdzie będzie można zaplatać kolorowe warkoczyki. Podczas wydarzenia nie zabraknie także animacji i konkursów na scenie, w których do wygrania będą odznaki Strażaka Sama oraz inne gadżety związane z superbohaterem. Na parkingu przed CH Bielawy pojawi się również straż pożarna z wozem pożarniczym.
„Jedno z najpopularniejszych dziecięcych marzeń? Zostanę strażakiem! W najbliższą sobotę CH Bielawy spełni to marzenie zapraszając do siebie dzielnego Strażaka Sama. Zaplanowane atrakcje to nie tylko okazja do dobrej zabawy dla najmłodszych, ale również do promowania ważnych w życiu wartości takich jak odwaga, braterstwo czy pomaganie innym” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy. Udział w wydarzeniu „Strażak Sam” jest bezpłatny.publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się


Czytaj komentarze(21) dla numeru 793549308. 1. ten numer należy do firmy...