Chcesz coś opublikować? pisz: redakcja@e-torun.com


Centrum Handlowe Kometa zaskoczy swoich klientów we wrześniu niecodzienną promocją.
Wszyscy ci, którzy na miejsce swoich codziennych zakupów wybiorą właśnie tę galerię mogą liczyć na profesjonalne sprzątanie wnętrza samochodu.


Dokładne czyszczenie wnętrza pojazdu czy ozonowanie, które zniszczy przykre zapachy? Przed takim dylematem staną ci Klienci Centrum Handlowego Kometa, którzy we wrześniu zdecydują się odwiedzić galerię i zrobić w niej zakupy na kwotę przynajmniej 100 zł. Należy pamiętać, że można łączyć ze sobą maks. 3 paragony. W promocji biorą udział dowody zakupu ze sklepów galerii. Paragon z hipermarketu jest akceptowany pod warunkiem dołączenia paragonu z galerii na kwotę min. 50 zł.
Usługi sprzątania aut będą realizowane przez profesjonalną firmę w każdą sobotę września. Liczba kuponów na usługę jest ograniczona. Dla biorących udział w promocji przygotowano również dodatkowe prezenty – zapachowe zawieszki oraz specjalne rabaty do kawiarni Sowa czy bistro Waga Smaków.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.chkometa.pl a z regulaminem promocji można zapoznać się punkcie obsługi akcji.
Zapraszamy!publikacja
autor
Udostępnij

Tweetnij

podziel się


Czytaj komentarze(6) dla numeru 983897499. 1. ten numer należy do firmy...